cherro0125

Użytkownicy
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O cherro0125

 • Ranga
  Powoli zdobywa wiedzę
 1. Czyli nie ma możliwości używania BBCode'a na IPS4? Problem z edytorem kodu źródłowego jest taki, że można tam spokojnie wrzucać kod javascriptu a tego chciałbym uniknąć.
 2. W tym miejscu? https://gyazo.com/d900ae8cdde8a692cd0a07ca5a7a58c2 Bo nie widzę tutaj nigdzie tego typu opcji. https://gyazo.com/beadb7871fa863d434b8e9cc9bf3b523
 3. Czy jest stworzona jakaś aplikacja dodająca możliwość ustawiania komu moderatora pod jeden konkretny dział na forum?
 4. Czy da się sprawdzić we front controllerze lub stylu front ustawienia przypisanych do rangi? Mam na myśli możliwość przypisania czegoś w rodzaju restrykcji do ACP pod daną range, a następnie sprawdzanie tego, aby pewne elementy były wyświetlane tylko dla określonych rang. A nie chce tego robić poprzez sprawdzanie czy gracz jest w poszczególnych grupach.
 5. Czy IPS 4 rozróżnia tak jak to było w IPB 3.x style dla urządzeń mobilnych i te dla desktop'ów? Czy da się w jakiś sposób wymusić wyświetlanie forum a głównie aplikacji w formie jak na desktop? Mam na myśli przycisk w rodzaju "Pełna wersja".
 6. Czy istnieje jakaś publiczna dokumentacja dla front-end'owego framework'a do IPS4? Mam na myśli ogólny spis klas button'ów itp.
 7. W jaki sposób dodać we własnej aplikacji Color Picker widoczny w IPS 4 np. w wyborze kolorów buttonów etc. w stylu?
 8. Mam mały problem z załączaniem plików JS do mojego szablonu. Używam czystego jQuery i według rad Spannera używałem konstrukcji: <script src="{resource="front/charactercreate.js" location="js" app="lslife"}"></script> Problem jest jednak taki, że wyjątkowo często gdy zmieniam ten plik .js nie są wczytywane jego zmiany. Musze albo ręcznie podać ścieżkę w atrybucie src opartą na bazowym linku przechodząc odpowiednio do katalogu /dev etc. albo tworzyć nowy plik, wklejać tam zawartość starego i zmienić nazwe pliku w podanej powyżej konstrukcji. Nie mam pojęcia co może być tu przyczyną. Na początku myślałem, że ciasteczka czy inne dane w przeglądarce. Jednak mimo użycia trybu incognito w Google Chrome (co na początku dało oczekiwany rezultat) mimo zmian pliku często mi ich nie łapie w trybie developera a o zwykłym trybie nawet nie wspomnę. Ma ktoś jakikolwiek pomysł co może być tu nie tak? Uprzedzając pytania odnośnie zwykłego trybu, tak przebudowywałem aplikacje oraz kompilowałem pliki JavaScript. Zależy mi na rozwiązaniu problemu bo jest on dość uciążliwy podczas zmian po debugowaniu danego modułu.
 9. W jaki sposób dodać opcje DISTINCT we wbudowanej funkcji Select w IPS 4. Chodzi mi oczywiście o ustawienie selecta tak, aby nie zwracał mi powtarzających się rekordów.
 10. Jeszcze tylko jedno pytanie. W jaki sposób ustawić dla tej zakładki ikonę? Wertuje pliki innych aplikacji i nie mogę jakoś znaleźć ew. miejsce odpowiedzialnego za ustawienie tego.
 11. Tak wiem, ale niestety przy zakładce Admin CP Menu nie mam żadnej opcji dodania tam zakładki. Niby przy dodawaniu modułu pyta o stworzenie owej zakładki, ale chyba nie do końca się ona tworzy bo pojawia się dopiero po ręcznym wprowadzeniu do pliku.
 12. W jaki sposób dodać nową zakładkę do menu w ACP lub dodać dodatkowe elementy do już istniejącej? Wystarczy edytować w odpowiedni sposób pliki acpmenu.json oraz acprestriction.json w folderze data aplikacji a system sam to wyłapie czy trzeba do jakoś zainicjować w kodzie kontrolera modułu admina? (nie licząc sprawdzania restrykcji)
 13. Trochę w tym jest dodatkowej zabawy, ale ważne że działa.
 14. Oparte o jQuery funkcje zmieniające przezroczystość zdjęcia po kliknięciu oraz obsługę wyświetlania odpowiednich zdjęć w zależności od opcji zaznaczonej w select'cie. $(function() { $(".skinImg").click(function(){ if($("#Skin").val() != $(this).attr("id")) { $(".skinImg").fadeTo("fast",0.33); $(this).fadeTo("fast",1); $("#Skin").val($(this).attr("id")); } else { $(".skinImg").fadeTo("slow",1); $("#Skin").val(""); } }); $("#sex").change(function(){ if($(this).val() == "female") { $("#femaleSkins").slideDown("slow"); $("#maleSkins").slideUp("slow"); } else { $("#maleSkins").slideDown("slow"); $("#femaleSkins").slideUp("slow"); } }); });
 15. Jednak znowu jest problem. Działa w trybie developera. Jednak bez niego już nie ładuje pliku .js.