Skocz do zawartości

Kombajn

Premium
 • Zawartość

  1636
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Statystyki sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

523 Excellent

3 obserwujących

O Kombajn

 • Ranga
  Umie pomóc

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Informacje o forum

 • Wersja Forum
  IP.Board 3.3.x

Ostatnio na profilu byli

22231 wyświetleń profilu
 1. Opinia forum i Spannera

  O, opinie o Spannerze Do czego to doszło Zrobiłbym znowu upgrade z pomocą Magika Spannera, ale IPS tak zniszczyło silnik, że ciężko mi nawet na niego patrzeć a co dopiero instalować na swoim dedyku Pozdro dla starych wyjadaczy IPB 1, 2, 3 Hehehe, dostało się SrałPiemu Niezły pieron z niego, widzę, ze nawet Dhosting podpatrzył Znamy to wszystko
 2. Stop Spammer Registration u mnie sprawdza się wyśmienicie od dawna, nie puszcza żadnych śmieci. Dodatkowo na forum przy rejestracji trzeba mieć dobrego tokena lub pytanie, którego bot nie będzie umiał obejść. PS: dawno tu nie byłem, zal patrzeć jak zniszczyli ten silnik ;(
 3. (SD) Custom Footer

 4. (DB31) PM Logs

 5. (DB31) Top topic starters

 6. (DB23) Activity and Experience

 7. (DB23) Polish Comunicators

 8. Informacje o nowościach

  Dla mnie już nie, bo straciłem głos :D :]
 9. Informacje o nowościach

  A tam zepsuje. Powinieneś w takim razie dodać do drugiego pytania np "Żaden" bo bez sensu jest drugie pytanie przy pierwszej odpowiedzi "Nie"
 10. Informacje o nowościach

  Ankieta jest źle skonstruowana. Zaznaczyłem "NIE", więc w drugim pytaniu jakikolwiek wybór byłby bezsensem. Po kliknięciu "Zagłosuj" wyskoczyło info o nieprawidłowym parametrze (brak głosu w drugim pytaniu), ale system "podziękował za zagłosowanie".. ---> Pokaż wyniki ---> 0 głosów, hehehehe, lipa, głos utracony.
 11. vBulettin a IPB

  Właśnie o tym trupie pisałem, ale powstrzymałem się od reklamy..
 12. vBulettin a IPB

  vB chyba już nie ma aktywnego supportu w języku polskim, było ich kilka kiedyś, ale się pozamykały, został jeden, ale to trup. xenforo nie wiem, ale pewna osoba prowadząca jeden z polskich supportów IPB prowadziła też support xenforo. PS: polskie supporty nie cieszą się zbytnią aprobatą zachodu bo tak na oko 95% polskich for IPB to piraty. IPB = głównie serwery gier (czy tam fora o tym, nie wiem, nie korzystam) z kradzionym skinem Deflection i podobnymi, vB = warezy. Nie jesteśmy życzliwie postrzegani :)
×

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.