Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się

Eferen

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Statystyki sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

4 Neutral

O Eferen

 • Ranga
  IP.Board Newbie

Informacje o forum

 • Wersja Forum
  IP.Board 3.3.x

Ostatnio na profilu byli

3205 wyświetleń profilu
 1. Eferen

  Awards Management System Problem

  Możliwe, że liczba maksymalna nagród jest gdzieś sztywno ustawiona. Jeśli nie ma problemów w dodaniu tej rangi znaczy, że albo Twój styl nie pozwoli na więcej zmian (dodania kolejnych nagród), albo aplikacja ma z góry narzucone limity nagród.
 2. Eferen

  Błąd Grupa podrzędna

  Ale po co Ci Secondary Groups in Member List Search Results Skoro masz już wyświetlanie rang graficznych: Secondary Group Icons Oraz wyświetlanie grup podrzędnych: Secondary Groups Indicator. Jeśli dobrze pamiętam to te rozszerzenia się ze sobą "gryzą". Spróbuj odinstalować na chwilę: Secondary Groups in Member List Search Results Dopiero wtedy powiedz nam czy działają grupy podrzędne czy nie.
 3. Eferen

  (EH34) TeamSpeak3 Online

  Jaki whitepage? Wszystko jak widzę jest poprawnie.
 4. Nazwa pliku: (EH34) TeamSpeak3 Online Plik Dodał: Eferen Plik wysłano: 06 lip 2014 Kategoria pliku: Hooki i pluginy Wersja forum: Wszystkie Przedstawiam Wam napisane przeze mnie rozszerzenie. Jest to TeamSpeak Online viever czyli licznik użytkowników ts'a w sidebarze. Konfiguracja rozszerzenia jest bardzo prosta i opisana po wgraniu go w ustawieniach. Jest to wersja pierwsza, bardzo proszę o pisanie o wszelkich problemach związanych z działaniem rozszerzenia. Rozszerzenie to na bieżąco pobiera ilość osób online na naszym serwerze TS3 ustawionym w ustawieniach hooka. Jedyne co musicie zrobić to stworzyć nowego użytkownika QUERY na swoim serwerze TS3. (nie zalecam używania danych root'a) Zapraszam do pobierania. Pozdrawiam Eferen. Kliknij tutaj aby pobrać plik
 5. Nazwa pliku: (EH34) YouTube Subscribers Plik Dodał: Eferen Plik wysłano: 06 lip 2014 Kategoria pliku: Hooki i pluginy Wersja forum: Wszystkie Przedstawiam Wam napisane przeze mnie rozszerzenie. Jest to YouTube Subscribes viever czyli licznik widzów YT w sidebarze. Konfiguracja rozszerzenia jest bardzo prosta i opisana po wgraniu go w ustawieniach. Jest to wersja pierwsza, bardzo proszę o pisanie o wszelkich problemach związanych z działaniem rozszerzenia. Rozszerzenie to na bieżąco pobiera ilość widzów na naszym kanale YT ustawionym w ustawieniach hooka. Zapraszam do pobierania. Pozdrawiam Eferen. Kliknij tutaj aby pobrać plik
 6. Nazwa pliku: (EH34) FaceBook Likes Plik Dodał: Eferen Plik wysłano: 06 lip 2014 Kategoria pliku: Hooki i pluginy Wersja forum: Wszystkie Przedstawiam Wam napisane przeze mnie rozszerzenie. Jest to FaceBook Likes viever czyli licznik polubień grupy FB w sidebarze. Konfiguracja rozszerzenia jest bardzo prosta i opisana po wgraniu go w ustawieniach. Jest to wersja pierwsza, bardzo proszę o pisanie o wszelkich problemach związanych z działaniem rozszerzenia. Rozszerzenie to na bieżąco pobiera ilość "lajków" na naszej grupie FB ustawionej w ustawieniach hooka. Zapraszam do pobierania. Pozdrawiam Eferen. Kliknij tutaj aby pobrać plik
 7. Wersja 1.0.0

  111 pobrań

  Przedstawiam Wam napisane przeze mnie rozszerzenie. Jest to FaceBook Likes viever czyli licznik polubień grupy FB w sidebarze. Konfiguracja rozszerzenia jest bardzo prosta i opisana po wgraniu go w ustawieniach. Jest to wersja pierwsza, bardzo proszę o pisanie o wszelkich problemach związanych z działaniem rozszerzenia. Rozszerzenie to na bieżąco pobiera ilość "lajków" na naszej grupie FB ustawionej w ustawieniach hooka. Zapraszam do pobierania. Pozdrawiam Eferen.

  Za darmo

 8. Wersja 1.0.0

  44 pobrań

  Przedstawiam Wam napisane przeze mnie rozszerzenie. Jest to YouTube Subscribes viever czyli licznik widzów YT w sidebarze. Konfiguracja rozszerzenia jest bardzo prosta i opisana po wgraniu go w ustawieniach. Jest to wersja pierwsza, bardzo proszę o pisanie o wszelkich problemach związanych z działaniem rozszerzenia. Rozszerzenie to na bieżąco pobiera ilość widzów na naszym kanale YT ustawionym w ustawieniach hooka. Zapraszam do pobierania. Pozdrawiam Eferen.

  Za darmo

 9. Wersja 1.0.1

  244 pobrań

  Przedstawiam Wam napisane przeze mnie rozszerzenie. Jest to TeamSpeak Online viever czyli licznik użytkowników ts'a w sidebarze. Konfiguracja rozszerzenia jest bardzo prosta i opisana po wgraniu go w ustawieniach. Jest to wersja pierwsza, bardzo proszę o pisanie o wszelkich problemach związanych z działaniem rozszerzenia. Rozszerzenie to na bieżąco pobiera ilość osób online na naszym serwerze TS3 ustawionym w ustawieniach hooka. Jedyne co musicie zrobić to stworzyć nowego użytkownika QUERY na swoim serwerze TS3. (nie zalecam używania danych root'a) Zapraszam do pobierania. Pozdrawiam Eferen.

  Za darmo

 10. Tak tylko większość osób nie czyta co jest w opisie i z tego wynikają nieścisłości i problemy. Wersja V3 będzie już w sobie to zawierała.
 11. A dodałeś zapytanie .sql które dałem w paczce?
×

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.