Skocz do zawartości

pio72

Użytkownicy
 • Zawartość

  621
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Statystyki sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

26 Excellent

1 obserwujący

O pio72

 • Ranga
  Obeznany z IP.Board

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o forum

Metody kontaktu

 • Skype
  urguel72
 1. Daty na forum

  Odpowiedź: Ale ja jestem święcie przekonany że wcześniej działały polskie nazwy miesięcy, na bank.
 2. Daty na forum

  W jaki sposób mogę to naprawić. Co trzeba doinstalować by było wszystko w PL i mniej więcej jak to zrobić? Dziękuję.
 3. Daty na forum

  Tak to wygląda jak poniżej. Co zrobić by to naprawić? Pamiętam że wcześniej było ok.
 4. Witam, proszę o próbę pomocy. Jak poniżej widać, mam jakiś problem z datami w języku polskim. Pod postami. Jeśli ktoś dodał posta dziś, to napisane jest w języku polskim dzisiaj, jeśli wczoraj, to wczoraj. Natomiast posty dodane wcześniej już mają datę określoną w języku angielskim, dziwne. Wcześniej tak nie było, na pewno. jak mogę to naprawić? Uwaga, nie jest to problem serwera, już sprawdziłem.
 5. Prawidłowy kod HTML

  Bardzo dziękuję.
 6. Prawidłowy kod HTML

  Jeszcze jedna wersja, możesz zobaczyć czy jest ok: <center><a href="http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0/"target="_blank"><img src="http://track.adform.net/adfserve/?bn=20922732;srctype=4;ord=[timestamp]" /></center> Wszystko się ładnie wyświetla, tylko nie wiem czy wszystkie znaki w kodzie są wpisane ok, czy nie jest jakiegoś za dużo?
 7. Prawidłowy kod HTML

  Dziękuję bardzo za pomoc
 8. Prawidłowy kod HTML

  Czyli prawidłowo ma to tak wyglądać: <a href="http://track.adform.net/C/?bn=20922732;C=0/"target="_blank"><img src='http://www.kochamnarty.pl/uploads/imgs/pre_1515609121__banery_display_00637pate1712_szczyrkowski_kampaniaonlinegopass970x200.jpg' alt='BANERY_DISPLAY_00637pate1712_SZCZYRKOWSKI_KampaniaOnlineGopass970x200.jpg' /><img src="http://track.adform.net/adfserve/?bn=20922732;srctype=4;ord=[timestamp]" />
 9. Potrzebuję pomocy w umieszczeniu w poprawnym miejscu wpisów w kodzie. Otóż muszę umieścić w kodzie takie dane: Pierwszą część czyli to co jest po klik, umieściłem, ale zupełnie nie wiem w którym miejscu wstawić ścieżkę po słowie - odsłona. Kod po wklejeniu pierwszego członu czyli to co jest po słowie klik wygląda cały tak: Pytanie. W którym miejscu wkleić treść po słowie - odsłona? Dziękuję za próbę pomocy.
 10. Witam, założyliśmy nowe forum, chyba prawidłowo. http://www.kochamnarty.pl/forum/243-bez-nart-relacje-z-wycieczek-forum-narciarskie/ Jednak napisane w nim posty nie są widoczne w panelu bocznym: w zakładce "najnowsze posty" Gdzie muszę szukać problemu, w których ustawieniach? Dziękuję za pomoc.
 11. Witam, a gdzie można zobaczyć jak będzie wygladała wersja 4? Są już jakieś screny etc ?
 12. Witam, link: http://community.invisionpower.com/files/file/3070-member-map/ www.kochamnarty.pl
 13. [Invisionize.eu] 4.0 - Logging in as Members

  Muszą walczyć, inaczej czeka ich bankructwo. Konkurencja potężna która wymusza postęp i to dobrze.
 14. Dziękuję Wam za pomoc.Można zamknąć.
 15. Witam i przepraszam za tytuł. Jako gość widzę zakładkę poniżej tematu pod " podobne tematy" czyli: Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: val garderna, santa cristina, włochy, dolomity Jak to zrobić widoczne dla userów?
×

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.