Skocz do zawartości

Blog IPSBeyond.pl

  • wpisy
    75
  • komentarzy
    38
  • wyświetleń
    121759

(SD) Company Directory 3.4.0 - Zmiany w wyglądzie

Spanner

610 wyświetleń

W ostatnich tygodniach ciężko pracowałem nad nową odsłoną (SD) Company Directory 3.4.0, która ukaże się już niedługo.

Ten wpis w całości poświęcony będzie zmianom w wyglądzie, jakie zaszły w nowej wersji aplikacji.

Wygląd strony głównej oraz kategorii

Podobnie jak w poprzednich wersjach, tak i w tej, w ustawieniach w panelu administratora możemy wybrać sposób prezentowania wpisów w kategorii. Wybór mamy pomiędzy kafelkami i listą. Nowością w wersji 3.4.0 jest taki sam wybór, ale dla strony głównej aplikacji. Obydwa wyglądy zostały odświeżone i w tej chwili prezentują się w ten sposób:

Company Directory - Grid view.pngCompany Directory - List view.png

Wygląd formularza

Formularz dodawania/edycji został gruntownie przebudowany i podzielony na poszczególne częśći. Po pierwsze są to zakładki, które zostały wprowadzone ze względu na dodanie nowych funkcjonalności, którymi są media społecznościowe oraz godziny otwarcia (szerzej o nowych funkcjonalnościach napiszę w osobnych wpisach).

Dodatkowo "stara" część formularza została przebudowana i czytelniej podzielona na poszczególne fragmenty, dzięki czemu łatwiej można będzie się odnaleźć w samym formularzu.

Company Directory - Form - Basic.pngCompany Directory - Form - Hours - close.pngCompany Directory - Form - Hours - open.pngCompany Directory - Form - Social Media.png

Wygląd listy cen

Lista cen nie przeszła jakiś rewolucyjnych zmian. Była to bardziej ewolucja tego, co już było. Zmianie uległ wygląd poszczególnych bloków, powiększona została czcionka określająca cenę pakietu oraz lekko zmodyfikowano kolory reprezentujące poszczególne sekcje bloku, aby ujednolicić wygląd z pozostałą częścią aplikacji.

Company Directory - Price list.png

Wygląd profilu

Największe zmiany dotknęły profilu. Tutaj zrezygnowałem całkowicie z możliwości wyboru wyglądu. Przebudowana została całościowo struktura strony wprowadzając powiew świeżości i nowe funkcjonalności (wspomniane wcześniej media społecznościowe oraz godziny otwarcia). Dodatkowo nowością jest też integracja z aplikacją (SD) Sales Portal Pro.

Company Directory - profile view.png0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

×

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.